Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
baterie AGM PLUS 12V, BGTX4-3, 3Ah, 50A, BANNER Bike Bull AGM PLUS 113x70x86
| Kategorie: | Motocykly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.96 kg |
| Kategorie produktů: | baterie |
| Značka: | BANNER |
| Napětí (V): | 12 V |
| Umístění pólu +: | Pravé |
| Kapacita [Ah]: | Do 4 |
| Typ: | AGM PLUS |
| Délka [mm]: | do 120 |
| Šířka [mm]: | 61-74 |
| Výška [mm]: | do 100 |
| Startovací proud: | Do 50 A |
Energie vylepšených AGM baterií pro offroad a terénní motocykly. Možný trvalý náklon 90°.
Řada výrobků Banner Bike Bull AGM PLUS spojuje inovativní odolnou konstrukci s maximálním uživatelským komfortem a provozní spolehlivostí.
Ideálně vhodné pro enduro a terénní motocykly.
Bike Bull AGM PLUS je vysoce vyspělá kvalitní baterie s skelno-rounovým separátorem pro větší startovací výkon, vysokou odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání.
Výhody AGM PLUS-technologie:
- Velký startovací výkon
- Vysoká odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání
- Absolutně bezúdržbová
- Absolutně bezpečná proti úniku elektrolytu
- Možná montáž v poloze na boku
- Přednabitá a připravená k okamžitému použití
- Nízké samovybíjení
Parametry:
- Napětí: 12 V
- Kapacita: 3 Ah
- Startovací proud: 50 A
- Pólování: - / + (plus vpravo)
- Rozměry: 113 x 70 x 86 mm (délka x šířka x výška nádoby)

Typový list motocyklových baterií BANNER BIKE BULL AGM PLUS ke stažení
Kompletní katalog motocyklových baterií BANNER ke stažení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
