Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
baterie AGM PLUS 12V, BGB9B, 9Ah, 110A, BANNER Bike Bull AGM PLUS 135x75x138
| Kategorie: | Motocykly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Kategorie produktů: | baterie |
| Značka: | BANNER |
| Napětí (V): | 12 V |
| Umístění pólu +: | Levé |
| Kapacita [Ah]: | 5 - 9 |
| Typ: | AGM PLUS |
| Délka [mm]: | 121-149 |
| Šířka [mm]: | 75-86 |
| Výška [mm]: | 130-144 |
| Startovací proud: | 101 – 200 A |
Energie vylepšených AGM baterií pro offroad a terénní motocykly. Možný trvalý náklon 90°.
Řada výrobků Banner Bike Bull AGM PLUS spojuje inovativní odolnou konstrukci s maximálním uživatelským komfortem a provozní spolehlivostí.
Ideálně vhodné pro enduro a terénní motocykly.
Bike Bull AGM PLUS je vysoce vyspělá kvalitní baterie s skelno-rounovým separátorem pro větší startovací výkon, vysokou odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání.
Výhody AGM PLUS-technologie:
- Velký startovací výkon
- Vysoká odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání
- Absolutně bezúdržbová
- Absolutně bezpečná proti úniku elektrolytu
- Možná montáž v poloze na boku
- Přednabitá a připravená k okamžitému použití
- Nízké samovybíjení
Parametry:
- Napětí: 12 V
- Kapacita: 9 Ah
- Startovací proud: 110 A
- Pólování: + / - (plus vlevo)
- Rozměry: 135 x 75 x 138 mm (délka x šířka x výška nádoby)

Typový list motocyklových baterií BANNER BIKE BULL AGM PLUS ke stažení
Kompletní katalog motocyklových baterií BANNER ke stažení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
