Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
baterie AGM PLUS 12V, BGTX20-3, 18Ah, 310A, BANNER Bike Bull AGM PLUS 175x87x155
| Kategorie: | Motocykly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Kategorie produktů: | baterie |
| Značka: | BANNER |
| Napětí (V): | 12 V |
| Umístění pólu +: | Pravé |
| Kapacita [Ah]: | 15 - 19 |
| Typ: | AGM PLUS |
| Délka [mm]: | 151-199 |
| Šířka [mm]: | 87 |
| Výška [mm]: | 145-169 |
| Startovací proud: | Nad 301 A |
Energie vylepšených AGM baterií pro offroad a terénní motocykly. Možný trvalý náklon 90°.
Řada výrobků Banner Bike Bull AGM PLUS spojuje inovativní odolnou konstrukci s maximálním uživatelským komfortem a provozní spolehlivostí.
Ideálně vhodné pro enduro a terénní motocykly.
Bike Bull AGM PLUS je vysoce vyspělá kvalitní baterie s skelno-rounovým separátorem pro větší startovací výkon, vysokou odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání.
Výhody AGM PLUS-technologie:
- Velký startovací výkon
- Vysoká odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání
- Absolutně bezúdržbová
- Absolutně bezpečná proti úniku elektrolytu
- Možná montáž v poloze na boku
- Přednabitá a připravená k okamžitému použití
- Nízké samovybíjení
Parametry:
- Napětí: 12 V
- Kapacita: 18 Ah
- Startovací proud: 310 A
- Pólování: - / + (plus vpravo)
- Rozměry: 175 x 87 x 155 mm (délka x šířka x výška nádoby)

Typový list motocyklových baterií BANNER BIKE BULL AGM PLUS ke stažení
Kompletní katalog motocyklových baterií BANNER ke stažení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
